Det är vi som jobbar på Kulturskolan

Här följer en kort presentation av oss som jobbar på Kulturskolan
Kontakta oss gärna via e-post: förnamn.efternamn@linkoping.se

Kulturskolans logga

 

  • Anders Johansson - Kulturskolechef
    • E-post: Anders.Johansson@linkoping.se
  • Martin Olsson - Biträdande Kulturskolechef
    • E-post: Martin.Olsson@linkoping.se
  • Ann-Charlotte Pettersson - Administrativ assistent
    • E-post: Ann-Charlotte.U.Pettersson@linkoping.se
  • Amal Bahadli - Administrativ assistent
    • E-post: Amal.Bahadli@linkoping.se
  • Anna Åkman - Administrativ assistent
    • E-post: Anna.Akman@linkoping.se
  • Katarina Jacobsson- Kommunikatör samt Producent av Kulturpuls
    • E-post: Katarina.Jakobsson@linkoping.se
  • Nils Olsson -  Pianotekniker
    • E-post: Nils.Olsson@linkoping.se 
  • Lisa Vestin
  • Ninni Franzén Boros
  • Annmari Wangin
  • Christina Nordin Olsson
  • Fredrik Åkesson
  • Leif Wangin
  • Linnea Pihl
  • Pia Koski Reyes
  • Helena Lindh
  • Petra Kardell
  • Anders Kempe
  • Glenn Fransson
  • Andreas Edeskog
  • Andreas Kallunki
  • Anders Kempe
  • Alexandra Andersson
  • Tommy Grennäs
  • Anette Gustafsson
  • Helene Ölmeklint
  • Linnea Pihl
  • Violetta Hultberg Andersson
  • Anne-Sophie Hållén
  • Bengt-Åke Larsson
  • Emelie Birgersson
  • Helén Ölmeklint
  • Lena Rapp
  • Matilda Senewiratne
  • Mimmi Ericsson
  • Viktoria Norberg 
  • Violetta Hultberg Andersson
  • Tina Ternstedt
  • Jarl Kynkäänniemi
  • Thomas Fristedt
  • Anna Vårdstedt
  • Christer Samuelsson
  • Elin Pålbäck- vik
  • Glenn Fransson
  • Kerstin Iwenäs Nordqvist
  • Linnea Ekdahl
  • Martina Lertséus
  • Monia Sundin
  • Roland Kjellström- vik
  • Stina Ekdahl 
  • Anna Vårdstedt
  • Christer Samuelsson
  • Linnea Ekdahl
  • Martina Lertséus
  • Stina Ekdahl
  • Anette Gustafsson
  • Tina Ternstedt
  • Lisa Vestin
  • Sandra Leppänen
  • Göran Hovlund
  • Jan Hållén
  • Johnny Rödström
  • Jonas Sundin
  • Lena Rapp
  • Veronica Svärd Nilsson
Kulturskolan

Telefon: 013-20 73 60

E-post: Skicka e-post till Kulturskolan

E-post: anders.johansson@linkoping.se

Fax: 013-31 00 68

Besöksadress: Östgötagatan 15
Östgötagatan 15 på karta

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Hjälp oss förbättra webbplatsen

Hur skulle den här sidan kunna bli bättre?

Senast uppdaterad den 1 december 2017