Kontaktuppgifter

Mats Eriksson

Gruppchef

FoU Centrum

Telefon:

013-20 66 38

E-post: mats.eriksson3@linkoping.se

Bo Davidsson

Utvecklingsledare

FoU Centrum

Telefon:

013-20 62 58

E-post: bo.davidsson@linkoping.se

Margareta Bredmar

FoU Centrum

Telefon:

013- 28 18 38

E-post: margareta.bredmar@liu.se

Anna Nylén

FoU Centrum

E-post: anna.nylen@motala.se

Lina Helgstrand

FoU Centrum

E-post: Lina.Helgstrand@mjolby.se

Cassandra Jangbrand

Kommunikatör

Omsorgs- och äldreförvaltningen

Telefon:

013-20 87 78

E-post: cassandra.jangbrand@linkoping.se

Ann-Britt Olofsson

Gruppchef

LSS

Telefon:

013-20 74 88

E-post: ann-britt.olofsson@linkoping.se

Elisabeth Viman

Gruppchef

Äldreomsorg

Telefon:

013-20 70 10

E-post: elisabeth.viman@linkoping.se

Elisabeth Ulvenäs

Gruppchef

Individ- och familjeomsorg, socialpsykiatri

Telefon:

013-20 63 13

E-post: elisabeth.ulvenas@linkoping.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Hjälp oss förbättra webbplatsen

Hur skulle den här sidan kunna bli bättre?

Senast uppdaterad den 4 oktober 2016