Kontaktuppgifter

Du som arbetar inom en verksamhet som har avtal med Linköpings kommun är välkommen att ta kontakt med omsorgs- och äldreförvaltningen vid frågor. Här finns kontaktuppgifter till medarbetare som arbetar med kvalitet och uppföljning.

Maria Lindahl

Äldreombudsman

Kvalitet- och utvärderingskontoret

Telefon:

013-20 66 60

E-post: maria.lindahl@linkoping.se

Malin Robertsson

Planeringsledare med uppföljningsansvar, inriktning äldrenämnden

Kvalitet- och utvärderingskontoret

Telefon:

013-20 70 39

E-post: malin.robertsson@linkoping.se

Malin Visell
Malin Visell

Medicinskt ansvarig för rehabilitering

Omsorgs- och äldreförvaltningen

Telefon:

013-20 53 60

E-post: malin.visell@linkoping.se

Anette Kanon
Anette Kanon

Medicinskt ansvarig sjuksköterska

Kvalitets- och utvärderingskontoret

Telefon:

013-26 30 32

E-post: anette.kanon@linkoping.se

Jonas Arnoldsson

Utredare

Kvalitets- och utvärderingskontoret

Telefon:

013-20 60 00

E-post: jonas.arnoldsson@linkoping.se

Karin Josefsson

Utredare

Kvalitets-och utvärderingskontoret

Telefon:

013–20 76 55

E-post: karin.josefsson2@linkoping.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Hjälp oss förbättra webbplatsen

Hur skulle den här sidan kunna bli bättre?

Senast uppdaterad den 4 oktober 2016