Snabbnavigation

Hoppa till huvudinnehåll

Ledning och organisation

Ledningsgruppen utgörs av affärsområdeschef, chefer för verksamhetsområdena och stabsfunktioner.
I organisationen arbetar arbetsledare, arbetsmarknadskonsulenter och yrkeshandledare.

 

Kontaktuppgifter till Idrott & Arbetsmarknadsservice ledningsgrupp:

Catrine Andersson

Affärsområdeschef Leanlink, Idrott & Arbetsmarknadsservice

Till e-postformulär för Catrine Andersson

E-post: Catrine.andersson@linkoping.se

Telefon: 013-26 31 61

Annika Nyborg

Verksamhetschef Leanlink, Idrott & Arbetsmarknadsservice

Till e-postformulär för Annika Nyborg

E-post: annika.nyborg@linkoping.se

Telefon: 013- 20 68 83

Caroline Forsman

Administratör Leanlink, Idrott & Arbetsmarknadsservice

Till e-postformulär för Caroline Forsman

E-post: caroline.a.forsman@linkoping.se

Telefon: 013- 20 58 42

Anna-Karin Johansson

Samordnare IT och ekonomi Leanlink, Idrott & Arbetsmarknadsservice

Till e-postformulär för Anna-Karin Johansson

E-post: anna-karin.johansson@linköping.se

Telefon: 013-26 35 48

Kjell Kulla

Verksamhetsutvecklare Leanlink, Idrott & Arbetsmarknadsservice

Till e-postformulär för Kjell Kulla

E-post: kjell.kulla@linkoping.se

Telefon: 0706-75 91 03

Malin Aurell

Biträdande verksamhetschef Leanlink, Arbetsmarknadsservice Vidingsjö

Till e-postformulär för Malin Aurell

E-post: malin.aurell@linkoping.se

Telefon: 013-29 46 58

Kaisa Halldan

Biträdande verksamhetschef Leanlink, Arbetsmarknadsservice Tornby

Till e-postformulär för Kaisa Halldan

E-post: kaisa.halldan@linkoping.se

Telefon: 013- 29 41 26

Ronnie Idstedt

Biträdande verksamhetschef Leanlink, Arbetsmarknadsservice Tornby

Till e-postformulär för Ronnie Idstedt

E-post: ronnie.idstedt@linkoping.se

Telefon: 013-206778

Rickard Engqvist

Gruppledare Leanlink, Idrott

Till e-postformulär för Rickard Engqvist

E-post: rickard.engqvist@linkoping.se

Telefon: 013-20 71 33

Senast uppdaterad den 16 april 2021